Нормативні документи

14.Бер.2023

ЖИТОМИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 10 НАКАЗ 14 березня 2023р. № 17/1 – ОД Про попередження захворюваності дітей в ЖДНЗ № 10 У зв’язку з тим, що iнертний радіоактивний газ РАДОН за оцінками Всесвiтньої органiзацii охорони здоров’я (ВООЗ) є другою за значимістю причиною розвитку раку легенів, а діти дошкільного віку є критичною групою населення щодо … Продовжити читання “Наказ №17/ОД від 14.03.2023 “Про попередження захворюваності дітей в ЖДНЗ № 10 “”

Детальніше
17.Січ.2022

Нормативно-правова база України щодо протидії булінгу (цькуванню) Закон України «Про захист суспільної моралі» Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)“ Наказ МОН від 22.05.2018 № 509 “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України” Наказ МОН від … Продовжити читання “Запобігання булінгу”

Детальніше
04.Тра.2021

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ      Закон України про освіту регулює суспільні відносини в сфері навчання та виховання дітей. А також в професійній , науковій підготовці громадян. Метою освіти є розвиток особистості, її талантів, виховання моральних якостей, формування в громадян здатності до свідомого суспільного вибору. Закон України гарантує громадянам України право на безкоштовну освіту, … Продовжити читання “НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ”

Детальніше
04.Бер.2021
Детальніше