Нормативні документи

02.Сер.2022

Програма розроблена відповідно до вимог Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Базового компонента дошкільної освіти  та Концепції Нової української школи. Освітня діяльність в дошкільному навчальному закладі у 2022/2023 навчальному році буде організована відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового  компоненту дошкільної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і … Продовжити читання “Освітня програма Житомирського дошкільного навчального закладу № 10 на 2022 – 2023 н.р.”

Детальніше
17.Січ.2022

Нормативно-правова база України щодо протидії булінгу (цькуванню) Закон України «Про захист суспільної моралі» Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)“ Наказ МОН від 22.05.2018 № 509 “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України” Наказ МОН від … Продовжити читання “Запобігання БУЛІНГУ у ЖДНЗ 10”

Детальніше
04.Тра.2021

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ      Закон України про освіту регулює суспільні відносини в сфері навчання та виховання дітей. А також в професійній , науковій підготовці громадян. Метою освіти є розвиток особистості, її талантів, виховання моральних якостей, формування в громадян здатності до свідомого суспільного вибору. Закон України гарантує громадянам України право на безкоштовну освіту, … Продовжити читання “НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ”

Детальніше