08.Сер.2022

Шановна батьківська громада Житомирського дошкільного навчального закладу № 10 Інформуємо Вас про вартість харчування у нашому ЖДНЗ 10 з 01 вересня 2022 року      На виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 03.08.2022 № 556 ” Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань” Житомирська Міська Рада 4 серпня о … Продовжити читання “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань з 01.09.2022”

Детальніше
01.Лип.2022

Норми та порядок організації харчування у закладах освіти   Шановні батьки! Важлива інформація для Вас! Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»). Такі зміни прийняті, з метою: врегулювання організації … Продовжити читання “Нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти”

Детальніше
20.Січ.2022

Моніторинг (аналіз) стану харчування                                      у ЖДНЗ 10 за 2021 рік Харчування дітей в ЖДНЗ 10  здійснюється на підставі ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», згідно з Інструкцією з організації харчування дітей у ЗДО та відповідно до норм … Продовжити читання “Моніторинг (аналіз) стану харчування у ЖДНЗ 10 за 2021 рік”

Детальніше
10.Січ.2022

Швидка їжа приваблива для дитини. Гостре, жирне, солоне подразнює харчові рецептори, а похід до фастфуду діти сприймають як розвагу. Проте у швидкій їжі багато цукру та трансжирів, вона калорійна, але бідна на корисні для тіла речовини. Як переконати дітей відмовитись від фастфуду або, принаймні, обирати здоровіші його варіанти? Нотації та погрози не допоможуть, натомість можна … Продовжити читання “ДИТИНА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ЇСТИ ЗДОРОВУ Й РІЗНОМАНІТНУ ЇЖУ. ЩО РОБИТИ?”

Детальніше
06.Січ.2022

Важко вмовити дитину їсти броколі, якщо батьки їдять чипси з колою. Жодні рекомендації та правила для дитини не спрацюють, якщо дорослі їх не дотримуються. Тож якщо ви хочете, щоб ваша дитина харчувалась правильно та не шкодила своєму здоров’ю, починати потрібно зі власних стосунків із їжею. Якщо ви намагаєтесь нормалізувати свою вагу, проконсультуйтесь із фахівцями, створіть … Продовжити читання “ПОВЕДІНКА ДОРОСЛИХ МАЄ БУТИ ВЗІРЦЕМ ДЛЯ ДІТЕЙ”

Детальніше