20.Січ.2022

Моніторинг (аналіз) стану харчування                                      у ЖДНЗ 10 за 2021 рік Харчування дітей в ЖДНЗ 10  здійснюється на підставі ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», згідно з Інструкцією з організації харчування дітей у ЗДО та відповідно до норм … Продовжити читання “Моніторинг (аналіз) стану харчування у ЖДНЗ 10 за 2021 рік”

Детальніше
04.Січ.2022

«Чинні норми харчування передбачають набір продуктів харчування в кількості, що не відповідає потребам дітей в основних харчових речовинах та енергії відповідно до рекомендацій ВООЗ (кількість енергії (калорій) значно більше ніж рекомендована), що є фактором ризику розвитку надмірної ваги тіла та ожиріння серед дітей», — повідомляється у пояснювальній записці.   Організація харчування у ЖДНЗ 10 по Системі … Продовжити читання “Організація харчування у ЖДНЗ 10 по Системі НАССР”

Детальніше
25.Гру.2021

В Україні на початку року зросли ціни майже на всі базові продукти. Подорожчали крупи (рис, гречка, пшоно) хліб, м’ясо, молочні продукти (сир, сметана), соняшникова олія, яйця та овочі (буряк, картопля, цибуля). Зростання продовольчих цін відчули не тільки українці, це загальносвітова тенденція: за даними ООН, в січні ціни різко зросли в усьому світі, досягнувши найвищого рівня … Продовжити читання “Як змінювалися ціни на основні харчі в 2018-2021 роках”

Детальніше
30.Лис.2021

Ротавірус у дітей – чим небезпечний збудник … Ротавірус – це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти віком від пів року до 2 років. Ротавірус у дітей – основна причина захворювання кишківника, також хворих турбують температура, нежить, кашель, біль в горлі. Ротавірус передається через брудні руки, забруднені навколишні предмети. Симптоми … Продовжити читання “Обережно ! РОТАВІРУС”

Детальніше
09.Лип.2021
Детальніше