Статті

31.Бер.2020
Детальніше
04.Бер.2020
Детальніше
22.Січ.2020

  Обережно, грип та ГРВІ!         Грип та ГРВІ: що робити, щоб вберегтися Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка … Продовжити читання “Обережно, грип та ГРВІ!”

Детальніше
14.Гру.2018

На базі ЖДНЗ № 10 відбулося методичне об’єднання вчителів логопедів та вчителів дефектологів м. Житомира, Бгунського району, на тему : “Нейропсихологічний підхід у корекції розвитку дітей з психофізичними та мовленнєвими порушеннями “. З великим інтересом учасники методичного об’єднання  переглянули презентацію на тему “Нейропсихологічні аспекти діагностики та корекції вад мовлення у дітей”, яка була підготовлена вчителем … Продовжити читання “Методичне об’єднання вчителів логопедів та вчителів дефектологів”

Детальніше
17.Жов.2018

                                                                   Ласкаво просимо на медичнуй сторінку                                    … Продовжити читання “Ласкаво просимо на медичну сторінку дошкільного навчального закладу №10”

Детальніше
error: Content is protected !!